echo (""); error_reporting(0); Događaji – Stara Škola

Vjenčanja

Vjenčanja u Staroj školi pružaju mnogobrojne mogućnosti. Svečana sala se aranžira prema željama naših klijenata i opremljena je najsuvremenijom audiovizualnom opremom. Piće dobrodošlice pored bazena ili pak dnevno vjenčanje na otvorenom u romantičnom ambijentu prepunom zelenila omogućiti će jedinstven doživljaj koji se pamti cijeli život. Stara škola svoje mladence daruje mnogobrojnim popustima te apartmanom i wellnessom.

klsjdajsdhaksjdhasj

Kongresi

Specijalizirani smo za organiziranje poslovnih kongresa, simpozija, manjih konferencija, eduakcija i sastanaka.
Brinemo za koordinaciju svih popratnih aktivnosti te detalje oko smještaja, bogate gastro ponude, tehničke opreme, zabavnih sadržaja.
Za kongrese na raspolaganju imamo veliku dvoranu.

Velika dvorana
Sastoji se od prizemnog prostora, VIP galerije te uzvišene pozornice. Idealna je za održavanje kongresa, seminara, konferencija do 220 sudionika. Opremljena je najsuvremenijom audiovizualnom opremom.

Mala dvorana
Privatnog je ugođaja sa prekrasnim pogledom na bazen i igralište. Pogodna je za manje skupove od 10 do 30 sudionika, press konferencije, sastanke i prezentacije.

Team building

Stara škola organizira i natjecanja u raznim uzbudljivim disciplinama u kombinaciji sa druženjem i opuštanjem.
Glavni cilj nam je pružiti jedinstveni, nezaboravan doživljaj, jačanje tima, poticanje kreativnosti, relaksacija na svježem zraku i prirodnom okruženju punom zelenila.

Programi:

• streličarstvo, streljaštvo
  • viteške igre
  • potezanje konopa
  • boćanje
  • planinarenje
  • timske radionice
  • adrenalin program (vožnja Quadovima po zagorskim brežuljcima)
  • jahanje konja
  • ribolov
  • kuharska natjecanja, pub kvizovi

Moguće je organizirati i druge discipline po želji klijenta.

klsjdajsdhaksjdhasj

Ostala događanja

• djevojačke, momačke
  • krstitke, prve pričesti, krizme
  • maturalne večere i obljetnice mature
  • školski izleti
  • rođendani
  • eventi: koncerti, priredbe, domjenci

Osiguran je besplatan parking za svakog posjetitelja.

Svojim vedrim duhom, zdravom domaćom kuhinjom te mnogobrojnim zanimljivim sadržajima u prelijepom prirodnom okruženju. Stara škola u potpunosti utjelovljuje slogan Smijeh nam je hrana, a hrana lijek .